Online otel seçiminde otellerdiyari.com

Online otel seçiminde otellerdiyari.com

otellerdiyari.com güncellenen altyapısı ile yeni yayın hayatına başladı. Ülkemizin her yerindeki otellerle, otel arayanları buluşturan nadir sitelerden biri olan otel portalı yeni ara yüzü ile beğeni topluyor. Sitede butik otel, hostel, motel, apart otel, pansiyon gibi her kulvarda konaklama yerlerinin detaylı tanıtımlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcı yorumlarını okuyarak, konaklama yerini deneyimlemiş insanların görüşlerine de ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra temizlik, konfor, hizmet, yemek ve servis gibi konularda konaklama yerini deneyimleyenlerin puanlamalarına da göz atabilirsiniz. Tanıtım bilgileri, yorumlar ve puanlamaları inceledikten sonra aklınıza yatan bir konaklama yerinin site içinde tüm iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Arada hiçbir aracı kurum olmaksızın doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Bu yönüyle kullanıcıları için oldukça doyurucu ve yönlendirici bir kılavuz site olma özelliğini de beraberinde taşıyor.

Ülkemizin herhangi bir yerinde bulunan tüm otel, butik otel, hostel, apart otel gibi yerleri tek bir çatı altında bulabilir, haklarındaki her türlü bilgiye, iletişim kanallarına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Sitenin blog bölümünde ülkemizin nadide yerlerinin tanıtımı ile oluşturulmuş blog bölümünden de yararlanabilir, karar verirken göz önünde tutabileceğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu nadide yerlerin gezilecek yerlerine, keyifli vakit geçirme yollarına ilişkin bilgilere de blog yazılarını takip ederek sahip olabilirsiniz.

otellerdiyari.com sadece konaklama yeri arayanlar için değil, ülkemizin herhangi bir yerindeki butik otel, hostel, motel, apart otel gibi konaklama yerleri için de doyurucu hizmet sunuyor. Mekânlarının tanıtımını yapmanın yanı sıra site aracılığıyla hiçbir aracı kuruma bir ücret ödemeden müşterilerine rahatlıkla ulaşabilmelerini de sağlayabiliyor.

Tesislerin komisyon ödemeden müşterilerine ulaşma kolaylığı sağlayan otellerdiyari.com’ a, dileyen konaklama yerleri rahatlıkla üye olabilirler. Bunun için “tesis kayıt” linkini ziyaret etmeleri yeterlidir. Kayıt aşamasında herhangi bir sorun söz konusu ise site yönetimi tarafından tesisle iletişim kurularak sorun giderilir ve üyeliği aktif hale getirilir. Tesislerin oda kaydetmesi konusunda site tarafından kesinlikle bir sınırlandırma yapılmıyor. Böylelikle tesislerin kendi konaklama yerlerinin tanıtımını özgürce diledikleri gibi yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Tesis tanıtım sayfasında işletmenin website adresi, eposta adresi, telefonu gibi iletişim bilgileri her kullanıcıya açık bir biçimde yayımlanıyor. Site ziyaretçi, beğendiği bir tesisle hiçbir aracı kurum olmaksızın doğrudan iletişim kurabiliyor ve hiçbir aracılık ücreti de ödemiyor. Bunun yanı sıra konum bilgisini de işletmeler rahatlıkla tanımlayabilirler. Bu yolla site ziyaretçileri tesisin yerini harita üzerinden çok daha net bir biçimde görüntüleyebilirler. Bu da ziyaretçiler için tesisi ve çevresini daha iyi tanımaları için geniş bir olanak yerine geçebilir.

Siteye kaydını yaptırmış ve aktif hale gelmiş işletmeler diledikleri zaman tesislerine ilişkin tüm bilgileri online olarak güncelleyebiliyorlar. Bu da potansiyel müşterilerine her daim güncel bilgiler sunma fırsatı veriyor.

Portal geniş kitlelere ulaşabildiği ve konaklama yeri arayışında olan potansiyel müşterilere hizmet verdiği için işletmelerin marka bilinirliğine de oldukça büyük katkı sağlayabiliyor. Herhangi bir ziyaretçiye ulaşmak yerine müşteri olma potansiyeli olan ziyaretçilere ulaşabileceği için de daha fazla potansiyel müşteri anlamına geliyor. İster ziyaretçi olsun ister tesis olsun herhangi bir iletişim sırasında hiçbir komisyon ödeme yükümlülüğünde olmadığı için her iki taraf içinde tercih edilebilir bir portal olma özelliğini de taşıyor.

Tesisin web sitesi adresini de her ziyaretçiye açık bir biçimde paylaştığı için dileyen ziyaretçiler tesisin kendi sitesine de yönlenebilmekte ve çok daha detaylı bilgilere rahatlıkla ulaşabilir durumdadır. Bu da, konaklama yeri arayışında olan potansiyel müşteriler için erişim kolaylığından dolayı daha çok tercih edilir hale gelebiliyor.

Siz de otel, butik hotel, pansiyon, hostel, apart otel gibi gezmek istediğiniz yerlerde konaklama yeri arayışı içindeyseniz otellerdiyari.com tam size göre. Ülkemizin her bir yanındaki otellere tek çatı altında ulaşma olanağı ile seçim yapmanızı kolaylaştıran bir portal olma özelliğine sahip.

Sadece potansiyel müşteriler için değil, tüm tesisler için de potansiyel müşterilerine ulaşabilmek için oldukça doyurucu bir hizmet sunuyor.

Tüm bu hizmetler tek bir tıkla elinizin altında. Otellerdiyari.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.