Yalıkavakspor’a Antreman Sahası Müjdesi

Yalıkavakspor’a Antreman Sahası Müjdesi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, geçtiğimiz sezon Türkiye Hentbol federasyonu Kadınlar Süper Ligini 3.’cü sırada tamamlayarak ilçemizi ve ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil etmeye hak kazanan Yalıkavak Spor Kulübünü ziyaret etti.

Yalıkavak Mahallesi’ndeki kulüp tesisine gelen Başkan Aras burada Kulüp Başkanı Mehmet Esen, yönetim kurulu üyeleri,  teknik heyet ve sporcular tarafından karşılandı. Burada Başkan Aras’a AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Şamil Türkay Aktür ve Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun eşlik etti.


Yaptığı yeni transferlerle kadrosunu güçlendiren Hentbol takımının geçen sezon elde ettiği başarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Ahmet Aras, Bodrum’un isminin Avrupa’da temsil edilecek olmasının çok önemli olduğunu ve elde edilen başarıdan ortaya çıkan sinerjinin oyunculara destek olarak geri döndüğünü söyledi.

Başkan Aras’tan Antreman Sahası Müjdesi
Antrenman için Yalıkavak’tan Gümbet Mahallesine gidip gelmek zorunda kalan takıma müjdeli bir haber duyuran Başkan Aras konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Proje çalışmasını tamamladığımız antrenman sahası ile fitness salonunu kısa bir süre sonra sizlere kazandıracağız. Yapacağımız antrenman sahasıyla bölgemizdeki gençlerimizi altyapıya kazandırmış olacağız. Kadınların içinde olduğu bu spora destek olmak bizler için çok değerli. Sizlerin sahada verdiği mücadele, elde ettiğiniz başarılar genç kızlarımıza, kadınlarımıza, annelerimize büyük bir cesaret ve güç verecektir. Başarınız sadece sportif bir başarı değil bence büyük bir etki yaratan bir başarı. Özgüveninizi yansıttığınız sahada sizleri izleyen çocuklara büyük bir rol model oluyorsunuz.”
Kulüp Başkanı Mehmet Esen,  göreve geldiği günden buyana başta tribünden verdiği gönülden destek olmak üzere her türlü yanlarında olan Belediye Başkanı Ahmet Aras’a yönetimi ve kendi adına teşekkür ederek yeni yapılacak antrenman sahasının üst yapıya sağlayacağı destek kadar altyapı içinde önemli olduğunu ifade etti.     
Takımın Antrenörü Kıvanç Özcan ise verdiği maddi manevi desteklerden dolayı Başkan Ahmet Aras’a teşekkür ederek, “Sportif başarı ne kadar önemliyse altyapıda bir o kadar önemli. Dediğiniz gibi bu antrenman sahası yapıldığı zaman Yarımadadaki kızlarımızın birçoğu bu spora katılacak. Geleceğini hazırlamış olacak.” dedi.


Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Hentbolcularımız ilk maçına 27 Eylül günü çıkacak. 
Başkan Aras daha sonra Bitez Mahallesi’nde yapımı tamamlanmak üzere olan Gençlik ve Spor Kompleksinde incelemelerde bulunduktan sonra Adliye Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.