İzmirilan.com yayında !

A+
A-
İzmirilan.com yayında !

Başta İzmir olmak üzere ege bölgesine ait ilan ilan verme sitesi izmirilan.com yayında !

Bulunduğunuz yere ait ve bu lokasyona özgü bir ilan sitesinin olmasının büyük avantajı olduğunu biliyoruz. Türkiye çapında hizmet veren bir çok ilan sitesi olduğu gibi artık İzmir’e ve İzmirlilere hizmet veren ilan sitesi izmirilan.com ‘da her türden ilanlar hızlı bir şekilde alıcı ile buluşuyor.

Ücretsiz üye olunan izmirilan.com ‘da aynı zamanda da ücretsiz ilan verilebiliyor. Geniş bir kategori yelpazesi bulunan izmirilan.com ‘da başta satılık ve kiralık ev ilanları olmak üzere , araç kategorisi , hizmet kategorisi gibi bir çok kategori de mevcut.

Kullanan kullanıcıların özellikle tercih sebebi ise yerel bir hizmet olması ve direkt alıcı ve satıcıyı kolaylıkla bir araya getirmesi. İzmir’de ev kiralamak ve satmak isteyenler diğer bilinen sitelere göre izmirilan.com üzerinden ortalama olarak % 60 daha hızlı geri dönüş alıyor. Aynı zamanda kullanıcılar yayınladıkları ilan başına da sistem üzerinden ücret kazanıyorlar. İzmirlilerin alım ve satım işlemlerinde ilk tercihi izmirilan.com oldu. Hitap ettiğiniz kitleye hızlıca erişmek için izmirilan.com ‘u mutlaka ziyaret edin…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.