Farilya Kafe Hizmete Açıldı

A+
A-
Farilya Kafe Hizmete Açıldı

Bodrum yarımadasında, Bodrum Belediye A.Ş tarafından işletilecek 19. kafe olan Farilya Kafe, Gündoğan sahil şeridinde hizmete girdi.

Açılış törenine Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, başkan yardımcıları Emel Çakaloğlu ile Önder Batmaz, meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Gıda A.Ş. yöneticileri ve vatandaşlar katıldı.
Başkan Ahmet Aras yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi; “Gündoğanımız Bodrum’un en güzel köşelerinden birisi. Bu bölgede de bir kafesinin olması çok önemliydi. Aynı zamanda seçim döneminde de bu talepler bize iletilmişti. Bir arayıştan sonra mal sahipleri ile görüşerek şirketimiz burayı kiraladı. Gerçekleştirilen tadilat sonrasında da sizlerin hizmetine sunuldu. Şunu belirtmek isterim ki Bodrum Belediye A.Ş’nin kafeleri asla esnafımıza bir rakip olarak kurulmuyor. Emeklilerimiz ve dar gelirli vatandaşlarımız var. Belediyemizin onlara da hizmet edebilmesi için bu iştirakler asli bir gerekliliktir. Belediyemizin sosyal açıdan yapması gereken hizmetlerinden bir tanesi de bu. Ben hiç kimsenin ekmeğinin hiç kimsenin ekmeğine mani olacağını düşünmüyorum. Doğru adımlar atıldığı sürece herkes kendi ekmeğini yer. Bodrum’da her kesime hizmet sunabilecek, hem belediyeye hem özel sektöre ait işletmeler var ve olmak da zorunda. Bizim amacımız kesinlike esnafla rekabet etmek değildir. Aksine esnafımızı desteklemektir. Bu kafenin burada olması ve vereceği hizmet diğer arkadaşlarımıza da her zaman zincir etkisiyle katkı sağlayacaktır ben buna inanıyorum. Esnafımızın her zaman yanındayız, ancak halkımızın da ihtiyacı olan adımları atmak durumundayız. Yeni kafemizin Gündoğan’a hayırlı olmasını diliyorum.”
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından beraberindekiler ile birlikte kafeyi gezdi. Vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Aras, Gündoğan ile ilgili talep ve önerileri dinledi.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.