DREAMSHOP E-TİCARET SİSTEMİ ABONELİĞi DIŞINDA SATIŞI DA GERÇEKLEŞTİRİYOR

A+
A-
DREAMSHOP E-TİCARET SİSTEMİ ABONELİĞi DIŞINDA SATIŞI DA GERÇEKLEŞTİRİYOR

2015 yılında Aliagrup Danışmanlık Hizmetleri adıyla kurulan yazılım firması Sociturk markası ile küçük ve orta ölçekli firmalara, Aliadijital markası ile büyük ölçekli firmalara, Dijitalkolay markası ile de hem kurumsal hemde bireysel müşterilerine yazılım çözümleri sunmaktadır. Özellikle Dreamshop E-Ticaret Sistemleri markası ile son zamanlarda adından söz ettirerek sadece kurumsal değil aynı zamanda instagram üzerinden satış yapan bireysel müşterilerinin de beğenisini kazanıyor. Sınırsız renk seçeneği, kolay kullanımı ve uygun fiyatlandırma seçenekleri sayesinde “Biz ucuz değiliz, onlar pahalı” sloganıyla rakiplerinin arasından piyasaya giren Dreamshop 4 farklı paketiyle sadece abonelik sistemi ile değil aynı zamanda isteyen müşterilerine tek seferlik ödemede satış gerçekleştirebiliyor. Böylece müşteriler her yıl sabit ücret ödemek zorunda kalmıyor. Ayrıca küçük işletmeler için Başlangıç Planı, orta ölçekli firmalar için Standart Plan ve Business Plan olmak üzere farklı profesyonel e-ticaret abonelik planları seçeneği de mevcut.

Mağazanıza özel kendi paketinizi yada planınızı oluşturabilir, kolaylıkla sipariş yönetimi, müşteri yönetimi sağlayabilir, pazaryeri entegrasyonundan muhasebe sistemlerine, sanal pos seçeneklerinden kampanya modüllerine varan çok çeşitli eklentilerden tek seferlik ödeme ile istediğiniz eklentileri satın alarak yapılandırabilirsiniz. Üstelik satın aldıktan sonra 1 (Bir) gün içinde kurulumunuz gerçekleştirilerek 6 ay ücretsiz destek de verildiği gibi her zaman markasınız arkasında duruluyor.

Gıda, giyim, mobilya, dijital, elektronik, takı, saat, kozmetik, mücevher sektörleri başta olmak üzere 20 farklı tema seçeneği sayesinde işinizi yansıtan tasarımı seçmeniz daha kolay oluyor. 100% Mobil uyumu, güvenli ve esnek altyapısı sayesinde çok hızlı çalışıyor. Çoklu Dil seçenekleri, Toplu Ürün Güncelleme, Gelişmiş Kargo Sistemi, Detaylı Kategori sistemi, Xml çıktı alabilme, Trendyol, Hepsiburada gibi pazaryerlerine bağlanabilme başta olmak üzere sayamadığımız daha bir çok öne çıkan özellik bulunmaktadır. E-posta, sms ve canlı destek sistemi sayesinde müşterilerinizle devamlı irtibat halinde olabilirsiniz. Dijitalkolay.com.tr markası ile satışı gerçekleştirilmekle birlikte, şayet e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız yada size özel marka adı altında online bir mağaza üzerinden ürün satmayı düşünüyorsanız detaylı bilgi almak, paket yada planları birbiriyle karşılaştırarak incelemek veya ücretsiz deneme oluşturmak için https://www.dreamshop.com.tr/ websitesini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.