Bodrum’daki Martı Scooterların Bakımları Yapılıyor Mu ?

A+
A-
Bodrum’daki Martı Scooterların Bakımları Yapılıyor Mu ?

Yerli elektrikli scooter girişimi olan Martı 2020 yaz sezonuyla birlikte Bodrum’da da hizmet vermeye başladı. Fakat Martı’yla ilgili Bodrum’lulardan bir çok şikayet var.

Martı 2019’un ilk çeyreğinde İstanbul Bağdat Caddesi bölgesinde kullanıma açıldıktan sonra hızla kullanım alanlarını büyüten Martı Scooter ,2020 yaz sezonuyla birlikte Bodrum’da da hizmete girdi.

Whatsapp haber hattımızdan aldığımız şikayetlere göre Bodrum’lular Martı’dan pekte memnun değil! Sebebi olarak vatandaşlar, İstanbul ve İzmir’de kullanılmış eski ve yıpranmış scooterların Bodrum’a getirildiğini öne sürdü. Bunun yanında scooterların tamirden geçmediği bakım ve kontrolleri düzgün yapılmadığı için kullanım riski oluşturduğundan bahsedildi.

Fotoğraftaki görseli de bizimle paylaşan vatandaşımızın söyledikleri şu şekilde; ” Martı’ların genel kondisyonu kötü. Sanıyorum ki Bodrum’da kullanılan aletler bakımsız ve yıpranmış İstanbul ve İzmir’in eski scooterları. Size yolladığım fotoğrafta scooterın arka çamurluğu kırık olduğu için kendi kendine otomatik fren yaptı ! Takla atıyordum kendimi son anda scooterın üzerinden attım. Bundan sonra bakım yapılmazsa asla kullanmayı düşünmüyorum.” dedi

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.