19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Bodrum...
Belediye Plajında Şemsiyeleri Yaktılar
![Belediye Plajında Şemsiyeleri Yaktılar](https://www.gundembodrum.com/wp-content/uploads/2020/06/bodrum-plaj-semsiye-770x433.png)
Koyunbaba Çukurbük Belediye Plajında Bodrum Belediyesi’nin şemsiyeleri yakıldı.
Koyunbaba Çukurbük Belediye Plajında Bodrum Belediyesi’nin yerleştirdiği hasır şemsiyeler sökülerek kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yakıldı.
Konuyla ilgili olarak Başkan Aras ” Bu yaşadığımız hangi vicdana sığar bilmiyorum ama bugünü de vicdanlara bir not olarak düşüyoruz. Mala, doğaya, insanlığa nefret kusan sevgi yoksunları elbet bir gün kaybedecek, sevgi kazanacak! ” şeklinde açıklama yaptı.
ÖNCEKİ KONU
SONRAKİ KONU
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM